O nas

Wyprawy Feel Active

Jako firma specjalizujemy się w organizacji wypraw nurkowych w najlepsze miejsca na świecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce nurkowej, wiemy dokładnie, gdzie jechać i jaki sezon wybrać, by spotkać najciekawsze i najrzadsze
podwodne stworzenia świata. Na każdy miesiąc, przez cały rok, oferujemy AUTORSKI PROGRAM WYJAZDÓW NURKOWYCH, prowadzonych przez polskiego pilota i instruktora PADI. Dołącz do nas…!!

Rezerwacje indywidualne

Klientom indywidualnym oferujemy pomoc w rezerwacji wyjazdów nurkowo- turystycznych. Bazując na naszym doświadczeniu doradzimy Wam takie miejsca i taki sezon, aby wyprawa nurkowa była najciekawsza, profesjonalnie zorganizowana i dopasowana do zainteresowań każdego z Was…

CENA

Gwarantujemy Wam taką samą cenę jaką zapłacilibyście bezpośrednio u właściciela łodzi lub miejscowego operatora. Koszty dodatkowe związane z podrożą, takie jak przelot i pobyt podczas przesiadek, nie są wliczone w cenę wyjazdu. Są za to wyszczególnione przy każdej wyprawie.

Jadąc z nami otrzymacie bezpłatnie podwodny film z wyprawy i ubezpieczenie podróżne KL i NNW. Ponadto bezpłatnie dokonujemy rezerwacji hoteli podczas przesiadek i pomagamy w rezerwacji biletów lotniczych.