O nas

Wyprawy Feel Active

Jako firma specjalizujemy się w organizacji wypraw nurkowych w najlepsze miejsca na świecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce nurkowej, wiemy dokładnie, gdzie jechać i jaki sezon wybrać, by spotkać najciekawsze i najrzadsze
podwodne stworzenia świata. Na każdy miesiąc, przez cały rok, oferujemy AUTORSKI PROGRAM WYJAZDÓW NURKOWYCH, prowadzonych przez polskiego pilota i instruktora PADI. Dołącz do nas…!!

Rezerwacje indywidualne

Klientom indywidualnym oferujemy pomoc w rezerwacji wyjazdów nurkowo- turystycznych. Bazując na naszym doświadczeniu doradzimy Wam takie miejsca i taki sezon, aby wyprawa nurkowa była najciekawsza, profesjonalnie zorganizowana i dopasowana do zainteresowań każdego z Was…

UBEZPIECZENIA

1. Ubezpieczenie podróżne

Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy uczestnik wyjazdów FEEL ACTIVE objęty jest ubezpieczeniem turystycznym firmy Signal Iduna zawierającym Koszty Leczenia w wysokości: 40 000 Euro oraz Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków w wysokości: 15 000 Pln.

2. Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży

Polecamy ubezpieczyć wyjazd w razie rezygnacji. Koszt polisy w firmie Signal Iduna to 2,95% od ceny wyjazdu. Polisę można rozszerzyć o rezygnację z powodu zachorowania na Covid- 19, koszt ubezpieczenia wynosi wtedy 4,5% od ceny wycieczki.

3. Ubezpieczenie nurkowe DAN

Każdy nurkujący uczestnik wyjazdów FEEL ACTIVE zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie nurkowe. Ubezpieczenie nurkowe nie jest zawarte w cenie wyjazdu.

Polecamy DAN, jest to międzynarodowa organizacja, która jako pierwsza na świecie wprowadziła system ubezpieczeń nurkowych. W razie wypadku DAN zorganizuje natychmiastowy transport medyczny, leczenie hiperbaryczne, opiekę medyczną, hospitalizacje. Ubezpieczenie takie jest ważne przez rok.

Ubezpieczenie wykupuje się bezpośrednio na stronie: www.daneurope.org

4.  Gwarancja Turystyczna

Firma FEEL ACTIVE objęta jest gwarancją ubezpieczeniową turystyczną firmy SIGNAL IDUNA o numerze M 518841. Suma gwarancyjna wynosi 383 139,00 Pln.

Beneficjent Gwarancji: Marszałek Województwa Dolnośląskiego ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław

CENA

Gwarantujemy Wam taką samą cenę jaką zapłacilibyście bezpośrednio u właściciela łodzi lub miejscowego operatora. Koszty dodatkowe związane z podrożą, takie jak przelot i pobyt podczas przesiadek, nie są wliczone w cenę wyjazdu. Są za to wyszczególnione przy każdej wyprawie.

Jadąc z nami otrzymacie bezpłatnie podwodny film z wyprawy i ubezpieczenie podróżne KL i NNW. Ponadto bezpłatnie dokonujemy rezerwacji hoteli podczas przesiadek i pomagamy w rezerwacji biletów lotniczych.