Nurkowanie Polinezja Francuska

Z myślą o osobach pragnących odkryć podwodne skarby organizujemy wycieczki w najbardziej malownicze zakątki świata. Jedną z naszych propozycji jest Polinezja Francuska będąca zbiorem rajskich wysp mieszczących się na Pacyfiku. Nurkowanie na wyspach Polinezji jest niezwykłym przeżyciem. Niesamowita uroda tamtejszych lagun i mnogość organizmów żywych tworzy zdumiewający, bajkowy krajobraz.

Wszystkim miłośnikom wodnego świata polecamy nurkowanie z rekinami tygrysimi na wyspie Tahiti i Moorea. Zachęcamy do odbycia podwodnych podróży w cieśninach w prądzie na wyspach Rangiroa i Fakarava, gdzie spotkacie na swojej drodze ogromne ilości ryb takich, jak m.in.: rekiny młoty, rekiny rafowe, żarłacze czarnopłetwe, białopłetwe i żółte, orlenie, delfiny, manty i wiele innych, przedziwnych gatunków.

Dla chętnych organizujemy wyjątkowy wypoczynek na wyspie Bora Bora z legendarnym widokiem piętrzącego się skalnego stożka ponad piaszczystą białą lagunę.

Program podróży

dzień 2

Przylot na Tahiti.
Zakwaterowanie w resorcie.

dzień 3

Obserwacja wielorybów.

dzień 4

Przelot wewnętrzny na Bora Bora.

dzień 5-6

Zwiedzanie wyspy, wypoczynek.

dzień 7

Przelot wewnętrzny na Rangiroa.

dzień 8-10

Trzy dni nurkowe na Rangiroa, łącznie sześć nurkowań.

dzień 11

Przelot na Fakaravę.

dzień 12-14

Trzy dni nurkowe na Fakarava, łącznie sześć nurkowań.

dzień 15

Wylot z Fakaravy, powrót do Europy.

Cena

CENA pakietu uzależniona jest od standardu hotelu oraz ilości dni nurkowych. W celu przygotowania oferty szytej na miarę prosimy o kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

zarezerwuj