Fidżi

Nurkowanie na Fidżi, które znajdujące się w południowo- zachodniej części Oceanu Spokojnego. Wyspy te pochodzenia wulkanicznego, otoczone rafą koralową, są miejscem w którym odbywają się jedne z najlepszych na świecie NURKOWAŃ Z REKINAMI oraz PŁYWANIE Z MANTAMI.

W BEQA LAGOON będziecie świadkiem podwodnego widowiska, jakim jest karmienie rekinów. Podczas 10 lat miejscowa załoga profesjonalnych instruktorów i przewodników nurkowych wyspecjalizowała się w bezpiecznej i absolutnie niezwykłej  interakcji z tymi wspaniałymi zwierzętami.

Rekiny w obecnych czasach należą do gatunków zagrożonych wyginięciem, rząd Fidżi stworzył w  Beqa Lagoon rezerwat ochrony tych zwierząt pod nazwą: Shark Reef Marine Reserve.

Będzie szansa zobaczyć aż 8 gatunków rekinów: Whitetip Reef Sharks, Blacktip Reef Sharks, Grey Reef Sharks, Silvertip Sharks, Tawny Nurse Sharks, Lemon Sharks i przy odrobinie szczęścia bull sharki oraz tiger sharki!

Na piaskowym dnie nurkowie klęcząc będą obserwowali przewodnika miejscowego, karmiącego rekiny rybami. Jest to fantastyczny temat dla FOTOGRAFÓW I FILMOWCÓW.

Ponadto nurkowanie na lokalnej rafie, Beqa Lagoon nazwana została „Stolicą Miękkich Korali na Świecie”. Wspaniałe formacje rafowe, kilka wraków oraz mnóstwo tropikalnych ryb. Nurkowanie odbywają się z łodzi, podróż z resortu do miejsc nurkowych zajmuje około 20 minut.

Sezon nurkowy na Fidżi trwa przez cały rok. W sierpniu widoczność pod wodą sięgać może nawet 45 metrów, temperatura wody zaś około 26 stopni C.

Cena

CENA pakietu uzależniona jest od standardu hotelu oraz ilości dni nurkowych. W celu przygotowania oferty szytej na miarę prosimy o kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

zarezerwuj