Bahamy

NURKOWANIE NA BAHAMACH TO REKINY, REKINY I JESZCZE RAZ REKINY…

Wyprawę kierujemy do nurków kochających adrenalinę. Zanurkować tu można z KARAIBSKIMI REKINAMI RAFOWYMI, LEMON SHARKAMI oraz z REKINAMI TYGRYSIMI.

Bahamy to ponad 700 wysp rozrzuconych po Oceanie Atlantyckim. Podczas naszej wyprawy odwiedzimy dwie z nich: New Providence i Grand Bahama.

Na wyspie New Providence polecamy nurkowanie z rekinami karaibskimi. Pierwsze nurkowania odbywają się się przy ścianie rafowej, niedaleko miejsca, w którym rekiny są karmione. Kolejne nurkowania odbywają się na piaszczystym dnie, podczas karmienia rekinów. Dive master za pomocą przynęty na kiju karmi w umiejętny sposób rekiny, które co ważne interesują się przynętą, a nie nurkami;)) Nurkowie zgromadzeni w półkręgu, na kolanach, obserwują te piękne stworzenia.

Na wyspie Grand Bahama z kolei polecamy nurkowanie z rekinami tygrysimi. Nurkowania odbywają się przy plaży Tiger Beach. Na piaskowym dnie, nurkowie obserwują niezwykły spektakl karmienia tygrysich rekinów. W ostatni dzień proponujemy snorkeling ze stadami delfinów.

SEZON NURKOWY na Bahamach trwa przez cały rok. Najcieplej jest w miesiącach letnich od czerwca do sierpnia, wtedy temperatura wody sięga 29 stopni C, w miesiącach zimowych od grudnia do marca, temperatura wody spada do około 23 stopni C.

Przykładowy plan podróży

Dzień 1

Wylot z Polski.

Dzień 1

Przylot do Nassau tego samego dnia.
Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2

Dwa nurkowania rafowe, m. in. wrak przy którym kręcony był James Bond.

Dzień 3

Dwa nurkowania rafowe, jedno nurkowanie na rafie na której często występują rekiny karaibskie.

Dzień 4

Dwa nurkowania z rekinami karaibskimi, na przynętę.

Dzień 5

Przelot liniami Bahamas Air na Grand Bahama, do Freeport.
Zakwaterowanie w 4,5 * Old Bahama Bay Resort, na West End.

Dzień 6

Dwa nurkowania z rekinami tygrysimi.

Dzień 7

Nurkowanie/snorkeling z delfinami.

Dzień 8

Wylot z Freeport.

Dzień 9

Przylot do Polski.

Cena

CENA pakietu uzależniona jest od standardu hotelu oraz ilości dni nurkowych. W celu przygotowania oferty szytej na miarę prosimy o kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

zarezerwuj