Nurkowanie Antarktyda

Dla osób uwielbiających wyzwania i ekstremalne przygody przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Nurkowanie na Antarktydzie z pewnością spodoba się śmiałkom, którzy stale podnoszą poprzeczkę i sprawdzają granicę swoich możliwości. Ta zimna kraina, której odwiedzenie proponujemy, jest jedynym kontynentem na Ziemi, który nie jest zamieszkany przez człowieka – zimnym, z warstwą lodu sięgającą 2 km długości. Lokatorzy to tysiące pingwinów, fok i waleni.

Na pokładzie lodołamacza m/v ORTELIUS popłyniecie na Półwysep Antarktydy, najbardziej na północ wysuniętą część kontynentu.

Trasa obejmuje zachodnią część Półwyspu. Rejs rozpoczyna się i kończy w Ushuaia, mieście znajdującym się na samym południu Ameryki Południowej.

NURKOWANIE POLARNE wzdłuż gór lodowych jest niezapomniane. Doradzimy Wam taki termin aby widoczność pod wodą była jak najlepsza. Będziecie mogli zobaczyć między innymi lamparty morskie, foki, pingwiny Adeli, pingwiny maskowe, pingwiny cesarskie, kelpy, miękkie korale, anemony, ślimaki, kraby, lobstery. Ponadto obserwować będziecie humbaki, wieloryby Minke i Fin oraz orki.

 

Cena

CENA pakietu uzależniona jest od standardu hotelu lub apartamentu oraz ilości dni nurkowych. W celu przygotowania oferty szytej na miarę prosimy o kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

zarezerwuj