O nas

Wyprawy Feel Active

Jako firma specjalizujemy się w organizacji wypraw w najlepsze miejsca nurkowe na świecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce nurkowej, wiemy dokładnie, gdzie jechać i jaki sezon wybrać, by spotkać najciekawsze i najrzadsze
podwodne stworzenia świata. Na każdy miesiąc, przez cały rok, oferujemy autorski program wyjazdów nurkowych, prowadzonych przez polskiego pilota i instruktora PADI. Dołącz do nas…

Rezerwacje indywidualne

Klientom indywidualnym oferujemy pomoc w rezerwacji wyjazdów naukowo-turystycznych. Bazując na naszym doświadczeniu doradzimy Wam takie miejsca i taki sezon, aby nurkowanie było najlepsze, najciekawsze, profesjonalnie zorganizowane i dopasowane do zainteresowań każdego z Was…

UBEZPIECZENIA

1. Ubezpieczenie podróżne

Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy uczestnik wyjazdów FEEL ACTIVE objęty jest ubezpieczeniem turystycznym firmy Signal Iduna zawierającym Koszty Leczenia w wysokości: 40 000 Euro oraz Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków w wysokości: 15 000 Pln.

2. Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży

Polecamy ubezpieczyć wyjazd w razie rezygnacji. Koszt polisy w firmie Signal Iduna to 2,9% od ceny wyjazdu. Maksymalna kwota ubezpieczenia to 17 000 Pln. Jeśli kwota jest wyższa maks. do 30 000 Pln polisę wystawić może ubezpieczyciel Hanse Merkur.

3. Ubezpieczenie nurkowe DAN

Każdy nurkujący uczestnik wyjazdów FEEL ACTIVE zobowiązany jest posiadać ubezpieczenie nurkowe. Ubezpieczenie nurkowe nie jest zawarte w cenie wyjazdu.

Polecamy DAN, jest to międzynarodowa organizacja, która jako pierwsza na świecie wprowadziła system ubezpieczeń nurkowych. W razie wypadku DAN zorganizuje natychmiastowy transport medyczny, leczenie hiperbaryczne, opiekę medyczną, hospitalizacje. Ubezpieczenie takie jest ważne przez rok.

Ubezpieczenie wykupuje się bezpośrednio na stronie: www.daneurope.org

4.  Gwarancja Turystyczna

Firma FEEL ACTIVE objęta jest gwarancją ubezpieczeniową turystyczną firmy SIGNAL IDUNA o numerze M 208703. Suma gwarancyjna wynosi 397 413,00 Pln.

Beneficjent Gwarancji: Marszałek Województwa Dolnośląskiego ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław

 

CENA

Gwarantujemy Wam taką samą cenę jaką zapłacilibyście bezpośrednio u właściciela łodzi lub miejscowego operatora. Koszty dodatkowe związane z podrożą, takie jak przelot i pobyt podczas przesiadek, nie są wliczone w cenę wyjazdu. Są za to wyszczególnione przy każdej wyprawie.

Jadąc z nami otrzymacie bezpłatnie podwodny film z wyprawy i ubezpieczenie podróżne KL i NNW. Ponadto bezpłatnie dokonujemy rezerwacji hoteli podczas przesiadek i pomagamy w rezerwacji biletów lotniczych.