Nurkowanie filipiny

Poczuj zew podwodnej przygody! Nurkowanie na Filipinach to wiele możliwości – zarówno dla tych, którzy szczególnie cenią sobie możliwość odkrywania tajemnic tutejszej fauny i flory, jak też preferujących zagłębianie się w nadzwyczaj ciekawe wraki łodzi. Morza otaczające wysypy Filipin zachwycają rafami, obfitują w podwodne życie. Naszych uczestników zabieramy w najciekawsze zakątki tego regionu.

Rafy, fauna i flora

Miłośników odkrywania podwodnego życia zapraszamy na nurkowanie w okolicach wyspy Cebu. Odwiedzamy takie wyspy jak Malapascua, gdzie w morzach kryją się strome ściany raf i piaszczyste oraz trawiaste wypłaszczenia, jak też Moalboal, czy Pescador Island. Uczestnicy nurkowania mogą doświadczyć spotkań z dużymi okazami oraz rzadkimi gatunkami podwodnych zwierząt. Kolorowe mandarin fish, manty, czy rekin kosogone to największe atrakcje tego regionu.

Wraki, rajskie plaże i gęste dżungle

Pasjonatów odkrywania zatopionych łodzi zabieramy na Wyspy Calamian. Znajdują się tu piaszczyste wybrzeża, lasy tropikalne, a także niezwykła historia, ukryta pod wodą. Nurkowanie w Zatoce Coron na Filipinach pozwala podziwiać wraki okrętów marynarki wojennej. To możliwość doświadczenia historii w sposób niezwykły, zupełnie odmienny od tradycyjnego zwiedzania zabytków.

http://www.feelactive.pl/wyjazd-nurkowy/nurkowanie-filipiny/

15.06.2016 @ 08:00 - 17:00
Poczuj zew podwodnej przygody! Nurkowanie na Filipinach to wiele możliwości – zarówno dla tych, którzy szczególnie cenią sobie możliwość odkrywania tajemnic tutejszej fauny i flory, jak też preferujących zagłębianie się w nadzwyczaj ciekawe wraki łodzi. Morza otaczające wysypy Filipin zachwycają rafami, obfitują w podwodne życie. Naszych uczestników zabieramy w najciekawsze zakątki tego regionu. Rafy, fauna…
FEEL ACTIVE.PL Bartosz Sykus
ul. Świdnicka 8b/6, 50-067 Wrocław tel.513 065 630
info@feelactive.pl